Сертифікат FSSC22000

Давайте поговоримо про сертифікат FSSC 22000 детальніше, що він означає і для чого потрібен.
Повна розшифровка абревіатури FSSC – Food Safety System Certification (Сертифікація Системи Безпеки Харчових Продуктів)
Причиною виникнення стандарту послужило бажання кінцевого споживача бути впевненим в якості вживаних продуктів харчування.
💡Розроблений стандарт FSSC 22000 дозволяє охопити повний цикл виробництва харчових продуктів та допоміжні процеси, що використовуються при виробництві,які можуть вплинути на якість і безпеку кінцевого продукту. Він також дозволяє встановити контрольні точки для моніторингу виробу на кожному етапі його виробництва, що в кінцевому результаті забезпечує зниження рівня бракованої продукції.

Вимоги стандарту(корисна інформація для підприємців)
Даний стандарт включає в себе не тільки аналіз самого виробництва продукції, але і вимоги до аналізу постачальників сировини, допоміжних матеріалів, які використовуються у виробництві харчових продуктів. Серед додаткових вимог в стандарт включені:
– Методики для аналізу ризиків щодо послуг, які можуть вплинути на безпеку кінцевого харчового продукту;
– Методи контролю за співробітниками організації, застосування ними затверджених принципів безпеки харчової продукції.
Унікальність стандарту FSSC 22000 полягає в тому, що він може бути застосований до всіх виробників харчової продукції незалежно від обсягу і розміру виробництва, від форми власності, а також до компаній, які беруть участь в ланцюзі створення харчової продукції на будь-якій стадії її виробництва.

💡FSSC 22000 – це стандарт по сертифікації системи безпеки продуктів харчування, це ваше здоров‘я і наша гарантована якість!