Сертифікація підприємства Organic Standard, HACCP та FSSC 22000

Сертифікат Organic Standard – доказ того, що підприємство слідує органічним стандартам вирощування, виробництва, пакування та транспортування продуктів харчування. Щоб його отримати, наша компанія повинна була пройти органічну сертифікацію – перевірку незалежним агентством на відповідність принципам органічного виробництва. За підсумками успішної перевірки ми отримали сертифікат й право використовувати відповідне маркування. Сертифікат не тільки доводить повну відсутність пестицидів, антибіотиків, гормонів або інших хімічних речовин в продуктах, але й показує дбайливе ставлення до ведення господарства, засноване на турботі про екосистему в цілому.

Здоров‘я

Ми підтримуємо та покращуємо здоров’я екосистеми і всіх живих організмів. На перше місце ставиться здоров’я: грунту, рослин, тварин, людини й планети як єдиного цілого.

Екологія

Органічне землеробство відповідає природним циклам та підтримує екологічний баланс. Ми дбайливо ставимося до навколишнього середовища та екосистеми.

Турбота

Органічне господарство захищає здоров’я нинішніх та майбутніх поколінь. Зокрема, благополуччя навколишнього середовища. До вибору технологій та методів управління господарством підходимо з відповідальністю й обережністю. Принципи стосуються всіх етапів виробництва, переробки та розподілу продукції й товарів в нашому господарстві. Це допомагає нам отримати високоякісні органічні продукти, які позитивно впливають на здоров’я і самопочуття людини. Також принципи гарантують дбайливе ставлення до ведення господарства і турботу про екологію.

Ми вирощуємо органічні ягоди відповідно до вимог сертифікату Organic Standard, HACCP та FSSC 22000.

Сертифікацію системи управління безпечністю харчових продуктів підприємства ми здійснили на добровільній основі, з метою демонстрації її відповідності нормативним вимогам, гарантування безпечності продукції та підвищення довіри з боку замовників, споживачів та органів контролю.

Наявність на нашому підприємстві системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР та FSSC 22000 – це надійне підтвердження того, що ми забезпечуємо всі умови, які гарантують стабільний випуск якісної і безпечної продукції. Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції від збору врожаю з поля до її доставки нашим клієнтам та партнерам.