Наша цель — комфортное сотрудничество!

Ми беремо на себе весь процес реєстрації митних документів, необхідних сертифікатів та аналізів на продукцію ( згідно законодавства України, міжнародних норм та міжнародних нормативних актів ).

  • Ми контролюємо якість продукції відповідно до всіх узгоджених із замовником специфікацій.
  • Упаковка готової продукції можлива за бажанням клієнта або пропонується нашими фахівцями.
  • Ми займаємося логістикою та організацією транспортування продукції. Контролюємо процес та вибір найбільш вигідного варіанту для нашого клієнта.
  • Ми несемо відповідальність за якість продукції від збору врожаю з поля до її транспортування до наших клієнтів.
  • Ми робимо все можливе, щоб наш клієнт був задоволений, а співпраця з нами була якомога комфортнішою.

Пакування готових продуктів можливе відповідно до запиту клієнта чи запропоноване нашими спеціалістами. До прикладу: картонні мішки по 25 кг або 10 кг. 10 кг в картонній коробці по 2,5 кг в пакунку.

Зокрема, ягідна продукція для продажу в ЄС по всьому ланцюгу транспортування, відповідає низці правил і стандартів. Це як юридичні вимоги (якщо продукт їм не відповідає, ним не можна торгувати), так і вимоги власне ринку (це добровільні стандарти, якщо вони не витримуються, покупці ЄС не будуть купувати).

Правові вимоги поділяються на дві категорії: санітарні та фітосанітарні заходи (SPS), що стосуються безпеки харчових продуктів і боротьби з хворобами, а також технічні регламенти (маркування і якість).

Дотримання фітосанітарних вимог

Наше підприємство на всіх етапах виробництва, пакування, транспортування чи зберігання має системи забезпечення безпеки продукції.

Загальним зобов’язанням ФГ «ЕКО БЕРРІ» у ланцюгу транспортування — є контроль безпечності харчових продуктів та процесів, за які підприємство відповідає відповідно до сертифікації Organic Standard, HACCP та FSSC 22000.

E-mail: eco_berry@ukr.net
Контактний телефон: +38 (099) 070 03 33