ФГ «Еко Беррі» допомагає дрібним фермерам

ФГ «Еко Беррі», що на Івано-Франківщині має власні 130 га ягідників та закуповує дикороси та садові ягоди у дрібних виробників для заморожування. Малим фермерам господарство надає технологічні карти, консультації агрономів та інженерів з обслуговування обладнання.Для компанії дуже важлива впевненість в якості ягідної продукції, яку переробляють. І на це в «Еко Беррі» готові витрачати кошти.

«Наш агрономічний відділ допомагає фермерам, тож ми знаємо, яку продукцію і за якими технологіями вони вирощують, – наголосив Ігор Князевич. – Наприклад, ми зараз повністю контролюємо процес закупівлі посадкового матеріалу в господарствах-партнерах, контролюємо процес вирощування від посадки до збирання врожаю, беремо повну відповідальність за це. І в наших інтересах, щоб співпраця була закріплена юридично. Ми вже працюємо над створенням кооперативу».

За словами керівника «Еко Беррі», дрібним господарствам надають технологічні карти, консультації агрономів та інженерів з обслуговування обладнання.

«Дуже важливо для дрібних виробників, що ми забезпечуємо для них збут за більш високими й стабільними цінами. Коли в розпал сезону ціни просідають, така підтримка допомагає їм вижити. Наприклад, у цьому році ціна на суниці садові знижувалася до 15 грн/кг, а ми закуповували їх весь сезон по 25 грн/кг», – підкреслив Ігор Князевич.

Інтерв‘ю для: agrotimes.ua