Власне фермерське господарство

Ми дуже відповідально підійшли до вибору плодорозсадників. Найперше, що ми зробили – це провели якісний моніторинг всіх плодорозсадників України. В першу чергу ми звертали увагу на сертифікацію того чи іншого підприємства, оскільки розсадники повинні бути легальними й мають сплачувати роялті. Це ті розсадники, які пройшли апробацію всіх рослин. Ще не менш важливою умовою від нас було те, аби плодорозсадники на ринку вже були з певним досвідом та позитивною репутацією.

 

Ми ретельно вивчили український ринок й дійшли до висновку, що сміливо можемо покластися на надійну репутацію із багаторічним досвідом розсадників Розетта агро та Фрутек.

Щоб здійснити свій вибір нам також довелося зануритися у питання стосовно того, куди саме і на які господарства плодорозсадники продавали свої саджанці. Це дало нам змогу зробити об`їзд даних господарств. Дослідити їх та побачити, як поводить себе посадковий матеріал з того чи іншого розсадника.

всі саджанці, які купувалися в плодорозсадниках були із закритою кореневою системою. Що це означає!? Що ймовірність приживання практично 100%. Також якість росту значно збільшується у порівнянні з відкритою кореневою системою. Всі рослини, які посаджені у нашому господарстві висадженні під зрошення. Кожна рослина в момент посухи або недостачі води отримує полив. В нас стоять спеціальні датчики, які контролюють забезпеченість рослини вологою і як тільки датчик говорить про те, що не вистачає вологи, ми проводимо полив.

ФГ «Еко Беррі» охоплює територію площею у 300 га, з них 130 га вже засаджено різноманітними ягодами та фруктами.