Обладнання

Ми максимально підняли якість наших ягід, щоб гідно представляти їх на європейському ринку. Зокрема, щоб досягти такого високого рівня ми сформували наше виробництво та переробку безпосередньо на самому полі, адже ми зразу працюємо зі свіжою ягодою, після її збору. Цим самим ми знизили до мінімуму час, який затрачається від збору продукції до її обробки.

Свіжа ягода з поля поступає одразу на переробку

Наш завод оснащено високопрофесійним та сучасним обладнанням від світових виробників. Ми гарантуємо надійну обробку, заморозку, сортування та фасування продукції безпосередньо на нашому полі, адже до цих процесів ми залучили лідерів серед виробників техніки: OctoFrost, TOMRA (BLIZZARD), UNIMASZ, Urschel Sprint 2.

Також з 2020 року у виробництво ФГ «Еко Беррі» ми впровадили шокову заморозку IQF ( флюїдезаційне шокове заморожування в тунелі OctoFrost ) культивованих та лісових ягід, фруктів й овочів.Вся наша продукція проходить металодетектор, а також ми робимо лабораторні дослідження на всю продукцію на наявність пестицидів, радіонуклеїдів та важких металів ( відповідно до законодавства України, а також міжнародних норм та міжнародних нормативних документів).

Наше господарство сертифіковане, а тому ми маємо можливість вирощувати органічні ягоди відповідно до вимог сертифікату Organic Standard та HACCP, FSSC 22000.

Щоб отримати дані сертифікати ми проходили досить складний і довготривалий процес. Та ми його успішно подолали, щоб мати змогу запропонувати нашим клієнтам і партнерам тільки
високоякісну продукцію!

ФГ «ЕКО БЕРРІ» – це тільки якісні та екологічно чисті продукти! Це постійне вдосконалення й рух вперед! Це комфортна співпраця та чесність! Це багаторічна репутація та задоволення найвимогливіших клієнтів!

 

Ми не перестаємо вдосконалюватись та завжди прагнемо задовільнити навіть найвимогливіших клієнтів!